Main picture

7. Větrání - Záměk Měšice

Větrání s pořadovým číslem 7 jsme se rozhodli realizovat v rámci Prahy. Zajímá Tě, co máme pro Vás připraveno? Čti dále! :-)

Hlavním cílem větrání bude nedaleký zámek Měšice. Výchozím bodem bude přírodní park Bažantnice v Satalicích, kam se společně dopravíme autobusem. Odtud pak vyrazíme zpátky, směr Praha, směr centrum. Plánovaná procházka je přibližně 20 km dlouhá. Dobrá zpráva pro ty pohodlnější z nás, na trase neevidujeme žádná převýšení, takže dnes žádné zrádné kopce. (Pokud ovšem neposeda Ondřej nevymyslí přímo za pochodu nějakou alternativu :-))

Termín 7. větrání:

sobota 11.5. 2019

Přihlášení:

Výletu se může zúčastnit jednoduše každý, kdo má odvahu a chuť jít s námi. Není třeba se nutně držet našeho tempa, můžeme se potkat až v cíli. Respektujeme individuální potřeby každého jedince, účast na větrání je dobrovolná, na vlastní riziko. Určitě však budeme rádi, pokud se nám podaří vytvořit skvělou partu pro společné výlety v okolí Prahy. :-)

Sraz účastníků větrání:

Metro Ládví 9:05

Odjezd busu 348 v 9:15

Příjezd do Líbeznice, II v 9:30

Cena za dospělého: 0 Kč

Plánovaná trasa větrání:

Zámek Měšice - Měšice - Horní měšický rybník - Dolní měšický rybník - Líbeznický park - Mratinský rybník - Brázdim - Cvrčovice - Jenštejn - zřícenina hradu Jenštejn - Svatokřížská kaple - Cukrovarský rybník - naučná stezka Vinoř - Velká Obůrka - Malá Obůrka - Obůrky - Vinoř - rybník U Kamenného stolu - Vinořský park - přírodní park Bažantnice v Satalicích. 

Cesta tam

Metro Ládví 9:05, Odjezd busu 348 v 9:15, Příjezd do Líbeznice, II v 9:30
Předchozí příspěvek Další příspěvek

Zanechat komentář

Povinná pole jsou označena * Vaše emailová adresa nebude publikována. *