2. větrání: Praha - Smíchov - Loděnice

Druhý výlet pod záštitou Read & Hike ze série Pražská větrání nás provede nádhernou a hojně navštěvovanou krajinou národní přírodní rezervace Karlštejn. Čeká nás příjemných 12 km, výškový rozdíl trasy čítá zhruba 200 m. Níže je nastíněna detailní propozice tohoto výletu, tak koukni na to! :-)

Termín 2. větrání:

31.12.2018

Přihlášení:

Výletu se může zúčastnit každý zapálený turista. Čím více nás bude, tím lépe. :-) Pokud se plánujete přidat, zašlete mi, prosím, email na adresu vetrani@readandhike.com nejpozději do pátku 25.12. Každý poctivě přihlášený účastník bude odměněn pamětním listem a dobrou svačinkou. :-)

Událost na FB:

Pokud jste aktivní na Facebooku, můžete se přihlásit zde (najdete zde také aktualizované informace k výletu, v případě nepříznivého počasí se výlet konat nebude.)

Sraz účastníků:

8:30 na nádraží Praha - Smíchov, odjezd vlaku 8:46 (os 19906). Příjezd do Loděnice 9:23.

Jízdenky:

Praha - Smíchov - Loděnice - 45 Kč

(Uvedena základní cena beze slev.)

Sraz účastníků plánujeme vždy s 15 minutovým předstihem, aby byl prostor pro případnou koupi skupinových jízdenek. Nezapomeňte, že skupinová jízdenka je maximálně pro 5 osob. :-)


Trasa 12 km:

Loděnice žel.stanice - modrá značka - K Syslím loukám - Špičatý vrch - U lomu - Boubová - napojení na červenou značku - Propadlé vody rozcestí - Svatý Jan pod Skalou - Dub na Herinkách - Beroun - nemocnice - Beroun - aut.stanice. 

Zajímavosti na trase:

Loděnice - Museum trati a Ostře sledovaných vlaků - Klášter benediktinů Svatý Jan pod Skalou - Pramen svatého Ivana - Jeskyně svatého Ivana - Husův kámen - Mariánské sousoší - Kostel Narození sv. Jana Křtitele. Národní přírodní rezervace Karlštejn. 

Doprava zpět:

Beroun - Praha - Smíchov - 14:20 (os 8847)- 15:04

Beroun - Praha - Smíchov 14:50 (os 8849) - 15:34

Beroun - Praha - Smíchov - 15:10 (R 767 Berounka) - 15:38Základní cena jízdenky na trase Beroun - Praha - 64 Kč.


Kontakt: info@readandhike.comUpozornění!

Účast na vlastní nebezpečí. 

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Zanechat komentář

Povinná pole jsou označena * Vaše emailová adresa nebude publikována. *